Тёмный стиль Светлый стиль
Популярные фильмы
Последние фильмы
 • Ķēniņš Dāvids

  0 КоментариевДобавил Cloud 15.10.2011
  Stāsts par vareno Izraēla ķēniņu - ķēniņu Dāvidu! No parasta aitu gana, pieveicot kaujas laukā vareno milzi Goliātu, Dāvids kļūst par visas tautas iemīļotu. Bet ķēniņš Sauls viņu neieredz un cenšas viņu nogalināt. Taču Dāvids top par Izraēla ķēniņu...
 • Gardēdis

  0 КоментариевДобавил Cloud 15.10.2011
  Žurkulēns Remī, kuram par jauno dzīvesvietu liktenim bija labpaticies izvēlēties Parīzes kanalizācijas caurules, atklāj, ka viņa atrašanās vieta ir ideāla! Virs viņa atrodas lepns restorāns, kuru, riskējot ar savu dzīvi, Remī sāk laiku pa laikam apmeklēt, lai virtuvē atrastu pārpalikumus no dažādiem kulinārijas šedevriem. Taču gardēdim Remī ar to ir par maz - viņš mūža sapnis ir kļūt par restorāna šefpavāru. Viņa radinieki - žurkas, kuras uzturā lieto dažādus atkritumus, pārmet viņam neuzticību grauzēju dzimtas tradīcijām, restorāna darbinieki cenšas tikt vaļā no uzmācīgā ciemiņa, un tikai apkopējs Lingvīnī saprot Remī vājību pret nepiepildāmiem sapņiem.
 • Vāģi

  0 КоментариевДобавил Cloud 15.10.2011
  Iepazīstieties - lūk, Zibens Makvīns, slavenais sacīkšu vāģis! Makvīna dzīvei ir tikai viens mērķis - uzvarēt. Viņš uzskata, ka visu spēj paveikt viens pats un arī slava un atzinība pienākas tikai un vienīgi viņam. Taču viss mainās, kad Zibens Makvīns nejauši nokļūst Radiatormiestā - nomaļā pilsētiņā, kur, liekas, nenotiek nekas ievērības cienīgs. Tieši tur, viņš sastop īstus draugus un saprot, ka dzīvē ir kaut kas vairāk par sacīkšu trasi.
 • Burvju pilsēta

  0 КоментариевДобавил Cloud 15.10.2011
  Melnais burvis Belials tiecas iegūt Senā Tempļa dārgumus un neierobežoti valdīt pār pasauli. Ļaunprātīgiem plāniem stājas pretī trīs burvji – Melhiors, Gaspars, Baltazars. Varoņu cīņa karstajos tuksnešos, ledainajos okeānos un Sāļās pilsētas drūmajos labirintos palīdzēs apstādināt ļaunumu un atklāt varenu noslēpumu...
 • Mazais cālis

  0 КоментариевДобавил Cloud 15.10.2011
  Pēc tā, kad mazais cālītis radīja savā pilsētā paniku, saceļot trauksmi par tuvojošos pasaules galu, viņš visādiem paņēmieniem cenšas atjaunot savu reputāciju pilsētas iedzīvotāju acīs un atgūt sava tēva uzticību. Kad pilsētai pa īstam uzbrūk citplanētieši, cālītis ar draugiem, baidoties, ka arī šoreiz viņu izsmies, nolemj patstāvīgi cīnīties pret iebrucējiem.
 • Hortons

  0 КоментариевДобавил Cloud 14.10.2011
  Filma balstīta uz populārā bērnu grāmatu autora Dr. Zeusa stāsta motīviem. Kāds zilonēns vārdā Hortons kādu dienu uzduras puteklītim, no kura izdzird palīgā saucienus. Lai arī viņš puteklī dzīvojošās radības saredzēt nevar, Hortons nolemj tiem palīdzēt. Kā izrādās, puteklis ir Kurīšu mājvieta, kuri dzīvo savā pilsētā Kurvillā. Hortons piekrīt tos pasargāt, taču neviens no viņa kaimiņiem netic, ka kāds varētu izdzīvot šādā mazā putekļu bumbiņā. Viena no viņiem, Ķenguriene nolemj iznīcināt putekļu bumbiņu un nolīgst baru ar slepkavnieciskiem pērtiķiem, lai palīdzētu...
 • Mazie Eņģeļi - Ziemassvētku pasaka

  0 КоментариевДобавил Cloud 14.10.2011
  Reiz tēvs atstāja mājās savus mazuļus un devās meklēt darbu. Vecākais dēls tika atstāts mājās par galveno, bet, vai pietiks viņam pacietības, lai pieskatītu jaunāko brāli un māsiņu?
  Šī ir ļoti aizraujoša un pamācoša multenīte mūsu mazajiem skatītājiem.
 • Augstuma robeža

  0 КоментариевДобавил Cloud 13.10.2011
  Pēc traģiskā nelaimes gadījuma kalnos, kad bojā gāja Annijas un Pītera tēvs, brālis un māsa viens no otra ir attālinājušies. Pēc trim gadiem liktenis atkal saved abus kopā, turklāt visnotaļ dramatiskos apstākļos. Annija kopā ar kādu turīgu uzņēmēju cenšas uzkāpt otrajā augstākajā pasaules smailē K2, taču laika apstākļi strauji pasliktinās un viņi tiek ierauti kalnu aizā. Pīters kopā ar vairākiem palīgiem dodas glābt māsu un bagāto piedzīvojumu meklētāju… Dārga katra sekunde, jo tādā augstumā un aukstumā cilvēki nav spējīgi ilgi izdzīvot, kur nu vēl lavīnas.
 • Jezga džungļos

  0 КоментариевДобавил Cloud 13.10.2011
  Džungo ir pasaules retākais un jaukākais radījums. Viņa mājvieta ir džungļi. Tomēr, kā jau retu eksemplāru, ļauni cilvēki grib nomedīt šo reto džungļu dzīvnieciņu. Profesors Strikss grib viņu klonēt un pārdot Džungo klonus visā pasaulē. Tāpēc Džungo dzīvo pie Kotlešu Čārlija, kurš taisa pasaulē gardākās kotletes, tomēr pie viņa ir ziema un aukstums. Alkas pēc džungļiem liek Džungo un viņa draudzenītei lapsiņai Ritai iekulties piedzīvojumos un kopā viņi cenšas izvairīties no alkatīgo mednieku uzbrukumiem. Džungo kļūst gan par reklāmas zvaigzni, gan jaguāra medījumu, kā arī nonāk ļaunā profesora nagos. Visi piedzīvojumi sākas džungļos.
 • Priecīgu Madagaskaru!

  0 КоментариевДобавил Cloud 13.10.2011
  Mūsu draugiem Aleksam, Martijam, Glorijai un Melmanim pēc ilgo Madagaskarā pavadīto laiku ir vēlme nokļūt atpakaļ zoloģiskajā dārzā - savās mājās. Bet viņu vēlmes ātri vien izjauc Džulians ar saviem padotajiem. Kad Alekss ar saviem draugiem jau ir atmetuši visas cerības, viņu priekšā paveras vēl nebijusi iespēja pavizināties ar Ziemassvētku vecīša kamanām, palīdzēt bērniem un protams arī nokļūt mājās. Viņiem viss iet no rokas, līdz brīdim, kad Aleksam un viņa draugiem atgadās negaidīta ķibele un paliek tikai viena iespēja: Doties mājās, vai palīdzēt Ziemassvētku vecītim.
 • 1 2 3 4 »
Навигация

Профиль
Гость

Гость, мы рады вас видеть на нешм сайте ! Пожалуйсто зарегистрируйтесь или зайдите на сайт, используя ваш ник и пароль !
Скоро в кино
Последние фильмы
Опрос
Как вам наш дизайн ?
Всего голосов: 51
Последние комментарии Друзья Сайта
uweb

Статистика
Зарегистрированы: 83
Новые за месяц: 0
Новые за неделю: 0
Новые вчера: 0
Новые сегодня: 0

Пользователи : 79
Проверенные: 1
Модераторы: 0
Администраторы: 2
VIP Первого класса: 1
VIP Второго класса: 0
VIP Третьего класса: 0
LV-Модераторы: 0
RU-Модераторы: 0

Парни: 66
Девушки: 16

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Пользователи
Гости
[Статистика недоступна]